Par Mums
PAR MUMS

SIA „ERGA Grupa” ir komercsabiedrība, kas sniedz finanšu vadības, grāmatvedības un personāla vadības pakalpojumus. Palīdzam komersantiem uzņēmējdarbības uzsākšanai. SIA „ERGA Grupa” ir dibināta 2005. gadā. Mēs apkalpojam sabiedrības ar ierobežotu atbildību, pašnodarbinātās personas, individuālos komersantus, biedrības un nodibinājumus. 
Mūsu mērķis ir saprast klienta vajadzības un piedāvāt klienta interesēm visatbilstošāko risinājumu, un nodrošināt kvalitatīvu grāmatvedības uzskaiti atbilstoši LR likumdošanai.
Sasniegt mūsu un klienta mērķus mums palīdz profesionalitāte, precizitāte, pieredze un atbildība.


Kādēļ izvēlēties mūs?

Pieredze – Grāmatvedības ārpakalpojuma sniegšanas jomā darbojamies jau 15 gadus. Ar katru gadu mūsu klientu skaits pieaug. Mēs apkalpojam sabiedrības ar ierobežotu atbildību, pašnodarbinātas personas, individuālos komersantus, biedrības un nodibinājumus.

Profesionalitāte – Mūsu speciālisti ir ar profesionālo augstāko izglītību. Mēs pastāvīgi rūpējamies par savu speciālistu profesionālo izaugsmi. Grāmatvežu zināšanu līmeņa paaugstināšanai rīkojam iekšējās apmācības, pieaicinot mūsu sadarbības partnerus zvērinātus revidentus.Aktīvi piedalāmies profesionālās organizācijas “Latvijas grāmatvedības ārpakalpojumu asociācijas “darbībā, esam tās biedri.

Zināšanas – Grāmatvežu pieredze aptver praktiski visas tautsaimniecības nozares, sākot no maziem pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem līdz finanšu uzņēmumiem – ne banku kreditētājiem, mazumtirdzniecības, mežu apsaimniekošanas, skaistumkopšanas beidzot ar nekustamo īpašumu apsaimniekošanas, celtniecības uzņēmumiem.

Kvalitāte – Mēs spējam nodrošināt kvalitāti ar inovatīviem risinājumiem jauno programmu, tehnoloģiju dēļ, kurās ir apvienota labākā prakse un likumdošanas vides modernizācija. Kvalitāti garantējam ar sakārtotiem procesiem, ekspertu pieejamību, jo īpaši e – vidi, kas nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības, tostarp ērtu dokumentu apriti.


Erga Grupa

SIA „ERGA Grupa” ir komercsabiedrība, kas sniedz finanšu vadības, grāmatvedības un personāla vadības pakalpojumus. Palīdzam komersantiem uzņēmējdarbības uzsākšanai..

Nepieciešama konsultācija?!

Kontakti
Erga Grupa SIA
+371 29203382
latvija, Rīgā, Brīvības ielā 85